Uprzejmie informujemy, że w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 Województwo Podkarpackie realizuje mikroprojekt pt. „Szlakiem obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim”, który zakłada poprzez wykorzystanie potencjału kulturowego i przyrodniczego obszaru pogranicza polsko-słowackiego, wykreowanie nowego produktu turystycznego, czyli szlaku obiektów UNESCO na pograniczu polsko-słowackim.

W ramach zadania mikroprojektu Promocja nowego produktu turystycznego planowane są terenowe warsztaty szkoleniowe podczas których lokalnym liderom turystyki, zostanie zaprezentowany nowy transgraniczny produkt turystycznych, m.in. poprzez prezentację e-produktu, publikacji, prac malarskich oraz objazdu terenowego po obiektach/ obszarach przyrodniczych UNESCO na pograniczu polsko-słowackim.
W związku z powyższym poszukujemy 20 osób z branży turystycznej (mieszkańców pogranicza PL-SK), w tym przewodników turystycznych, pracowników informacji turystycznej, które chciałyby wziąć udział w ww. bezpłatnych warsztatach.

Szczegółowy program prześlemy do osób, które zostaną zakwalifikowane.

Zapisy w formie zgłoszenia chęci udziału przyjmujemy do dnia 2 kwietnia 2018 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W zgłoszeniu prosimy o podanie danych (imię i nazwisko, numer tel., potwierdzenie pracy w branży turystycznej np. poprzez podanie nazwy instytucji jaka jest reprezentowana). Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorami mikroprojektu - Agata Sarna, Monika Maślanka-Preneta (tel. 17/ 747 66 21).