Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Samorząd Województwa Podkarpackiego i Stowarzyszenie „EKOSKOP” w Rzeszowie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa podkarpackiego do udziału w akcji Sprzątanie Świata 2021.

W ramach akcji Sprzątanie Świata 2021 odbędzie się konkurs filmowy – KAMISHIBAI – na maksymalnie 4-minutowy autorski film nagrany kamerą, aparatem fotograficznym, aparatem telefonicznym lub innym urządzeniem. Tematyka dotyczyć będzie sprzątania świata, gospodarki odpadami i ochrony środowiska naturalnego.

Prace konkursowe należy przesłać w terminie nie później niż do 1 listopada 2021 r. do godziny 16. Zgodnie z zasadami Regulaminu (załączony poniżej).

Finał konkursu odbędzie się w dniu 5 listopada 2021 r. w sali 112 w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przy ulicy Lubelskiej 4.
Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !!

Załączniki do pobrania
Konkurs na krótki film dokumentujący spektakl teatrzyku kamishibai inspirowany Akcją Sprzątanie Świata Polska 2021 i jej hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”:

a) Regulamin konkursu
b) Załącznik nr 1 do Regulaminu
c) Załącznik nr 2 do Regulaminu
d) Załącznik nr 3 do Regulaminu – RODO

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego