Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Zarząd Województwa Podkarpackiego uchwałą nr 280/5585/21 z dnia 25 maja 2021 r. ustanowił znak (logo OZE) promujący Odnawialne Źródła Energii w Województwie Podkarpackim. Projekt loga powstał w ramach konkursu plastycznego dla młodzieży szkolnej z terenu województwa podkarpackiego.

Wzór znaku, o którym mowa stanowi Załącznik nr 1.

Księga znaku, zawierająca szczegółową budowę, kolorystykę oraz sposób zastosowania stanowi Załącznik nr 2.

Zasady stosowania znaku, w tym komu przysługuje prawo do korzystania ze znaku, i gdzie może być używane logo, zawiera Załącznik nr 3.

Wniosek o wyrażenie zgody na wykorzystanie znaku (logo OZE) stanowi Załącznik nr 4. (Załącznik nr 4 wersja pdf)

Umieszczenie znaku (logo OZE) wiąże się z przestrzeganiem szczegółowych zasad, zgodnie z wytycznymi określonymi w Księdze Znaku. Znak (logo OZE) musi być używany razem ze znakiem promocyjnym Województwa „Podkarpackie – Przestrzeń otwarta”. Na posługiwanie się ww. znakiem potrzebna jest odrębna zgoda.
Szczegóły znajdują się na stronie internetowej Samorządu Województwa pod linkiem: https://www.podkarpackie.pl/index.php/region/znak-promocyjny

Podmioty, które chcą wykorzystać znak promocyjny, a nie przysługuje im prawo korzystania ze znaku wynikające z Zasad stosowania znaku, powinny wypełnić i przesłać skan wypełnionego i podpisanego wniosku wraz z wymaganymi załącznikami na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowe wzorce znaku, odpowiedzi na pytania związane z jego stosowaniem oraz konsultacje projektów zawierających znak uzyskać można w Departamencie Ochrony Środowisku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego, pisząc
pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie wiadomości dopisując Logo OZE.

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego