Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

Specjał2
Województwo Podkarpackie zaprasza przedsiębiorstwa z regionu do udziału w XXIII  edycji Międzynarodowych Targów Biznes – Żywność – Medycyna Auto Flota, które będą organizowane w przestrzeni wirtualnej dniach 4 – 5 listopada 2020 r.

Międzynarodowe Targi Biznes – Żywność – Medycyna – Auto Flota 2020  to jedna z największych imprez wystawienniczych w południowo-wschodniej Polsce, podczas której każdorazowo prezentują się producenci z różnych branż.  Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz największych imprez handlowych w Polsce.

Targi powstały z myślą o promocji podkarpackich firm oraz skutecznej komunikacji z otoczeniem zewnętrznym, powiększeniu grona odbiorców, budowaniu i utrzymaniu dobrych i trwałych relacji z klientami. Udział w targach to doskonała szansa na pozyskanie nowych partnerów, kształtowanie dobrego wizerunku czy uzyskanie od klientów opinii na temat oferowanych produktów i usług.

Wydarzenie jest wspófinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu własnego RPO WP 2014-2020 „Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego”, Oś priorytetowa I Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka, Działanie 1.3 Promowanie przedsiębiorczości.

Szczegółowe informacje dotyczące Targów znajdziecie Państwo pod adresem: www.targispecjal.pl

 


"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego