Otwórz/zamknij mapę strony
Strona archiwalna, zawiera treści umieszczane w okresie od stycznia 2011 do marca 2022 roku.

tytułowe 2W dniach 12-13 września 2020 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena odbyła się konferencja florystyczna pn. „The Power of Flower” wraz z wystawą „Kwiatowe show w Dolinie Lotniczej”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez ogólnopolskie Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa, a Województwo Podkarpackie było partnerem wydarzenia.

W ramach konferencji odbył się m.in. panel dyskusyjny pn. „Profesjonalna edukacja florystyczna w Polsce” prowadzony przez prezes ZG SITO Elżbietę Kosydar. Atrakcją  konferencji były pokazy układania kompozycji kwiatowych przez polskich mistrzów florystyki. Przez cały czas trwania Konferencji florystycznej na terenie targów Home & Garden można było podziwiać kompozycje kwiatowe przygotowane przez podkarpackich florystów zrzeszonych w Podkarpackim Klubie Florystów działającym w ramach SITO Oddział Rzeszów.

Konferencja była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej - EFRR w ramach projektu pn. Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na latach 2014-2020.

 

 

 

Joanna Barańska
Oddział Współpracy Gospodarczej UMWP

 

"Herb Województwa Podkarpackiego"

 
 
 
 

Copyright © Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
al. Łukasza Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, tel. 17 850 17 00, fax. 17 850 17 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.podkarpackie.pl
Godziny urzędowania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30

Znak promocyjny Województwa Podkarpackiego