Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2011/01/oplatek oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

13 stycznia 2011 roku Marszałek Województwa Podkarpackiego Mirosław Karapyta oraz Wicemarszałek Anna Kowalska połamali się opłatkiem ze sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi z terenu Podkarpacia. Przy muzyce kolęd i pastorałek w wykonaniu solistek ze Szkoły Muzycznej „Casio” w Rzeszowie, przedstawiciele Zarządu Województwa Podkarpackiego złożyli wszystkim gościom życzenia świąteczne i noworoczne.

Marszałek Mirosław Karapyta skierował słowa uznania pod adresem sportowców i działaczy sportowych z regionu, mówił też o wadze sportu w codziennym życiu - „Jako Zarząd Województwa Podkarpackiego mamy świadomość tego, jak ważną rolę odgrywa sport w codziennym życiu mieszkańców regionu. Bogate i długoletnie tradycje związków sportowych z terenu Podkarpacia eksponują dotychczasowe dokonania sportowców, jednocześnie stawiając kolejne oczekiwania wobec młodszych pokoleń. Wielkie sukcesy, jakie osiągacie – młodzi sportowcy na arenie międzynarodowej są doskonałą promocją Województwa Podkarpackiego.”

Wicemarszałek Anna Kowalska z radością wypowiadała się o zeszłorocznych dokonaniach podkarpackich sportowców - „2010 był rokiem ważnym dla podkarpackiego sportu. Zawodnicy zdobywali laury na arenie międzynarodowej m.in.: Aleksander Arian, Iwona Nierdzy, Jakub Giża, Rafał Augustyn, Magdalena Pasko. Ubiegły rok był też udany dla siatkarzy Asseco Resowia i hokeistów Ciarko Sanok. Gratuluję Wam wszystkich sportowych osiągnięć, na które tak ciężko pracowaliście na treningach. Młodzi sportowcy - zasługujecie na najwyższe słowa uznania. Jesteście ambasadorami naszego regionu".


Przygotował:
Daniel Kozik
Wieloosobowe stanowisko
do spraw komunikacji społecznej
UMWP
 
{gallery}2011/01/oplatek{/gallery}