paz-minNa prośbę Stowarzyszenia Non Profit, informujemy Państwa o organizowanej przez Polską Akademię Zdrowia konferencją pt. „Zdrowie i ekologia na co dzień”, która odbędzie się w dniu 28 października 2014 roku w Auli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie – Al. Cieplińskiego 4.

Konferencja jest ogólnopolskim wydarzeniem, kierowanym w szczególności do wszystkich osób, którym nie jest obojętny zdrowy styl życia, a także ekologiczna żywność, co będzie tematem przewodnim tego spotkania. Ideą tego wydarzenia, będzie pokazanie oraz zwrócenie uwagi na to, jak istotnym elementem egzystencji jest żywność, indywidualna dieta, a także aktywność fizyczna i jak te trzy elementy wpływają na jakość naszego życia.

Udział w Konferencji zadeklarowali światowej sławy eksperci z dziedziny zdrowia i ekologii między innymi Sir Julian Rose - Prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi, właściciel jednego z pierwszych ekologicznych gospodarstw w Anglii, działacz społeczny, Jadwiga Łopata – Inicjatorka i współzałożycielka Europejskiego Centrum Rolnictwa Ekologicznego i Turystyki-ECEAT oraz Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi-ICPPC, dr Jadwiga Kempisty – Lek med., alergolog dziecięcy oraz naukowiec z ponad 40-letnią praktyką – autorka książki Leczenie Żywieniem.

Link do rejestracji:
http://www.paz.org.pl/zglos-chec-uczestnictwa/