puste logo

Get Adobe Flash player
sprawy do_zalatwienia
rpo
UStat - sytuacja społeczno-gospodarcza województwa podkarpackiego
Katalog zuzel w sztuce
polonia w irlandii

Lista Radnych V kadencji

W skład Sejmiku Województwa Podkarpackiego wchodzą radni wybrani w wyborach bezpośrednich w liczbie 33.

Radni Województwa Podkarpackiego V Kadencji (2014-2018):

L.p. Nazwisko i imię Wybrany z listy
1. Bajda Stanisław  Prawo i Sprawiedliwość
2. Bartman Stanisław  Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Bartnik Stanisław  Prawo i Sprawiedliwość
4 Bieszczad Stefan  Prawo i Sprawiedliwość
5. Błądek Lidia  Prawo i Sprawiedliwość
6. Borcz Jerzy

 Prawo i Sprawiedliwość

Przewodniczący Sejmiku od 30 października 2015 r. do 25 stycznia 2016 r. 

7. Bril Joanna   Prawo i Sprawiedliwość
Buczak Wojciech

Prawo i Sprawiedliwość

Wicemarszałek Województwa od 28 listopada 2014 r.

Mandat wygaszony w dniu 4 listopada 2015 r. w związku z objęciem mandatu posła RP

8. Bury Tomasz Polskie Stronnictwo Ludowe
9. Chilik Dorota

Prawo i Sprawiedliwość

Wiceprzewodnicząca Sejmiku od 25 stycznia 2016 r.

10. Cypryś Jerzy 

Prawo i Sprawiedliwość

Przewodniczący Sejmiku od 25 stycznia 2016 r.

11. Ewa Draus Prawo i Sprawiedliwość

Frydrych Joanna

Platforma Obywatelska

Mandat wygaszony w dniu 4 listopada 2015 r.w związku z objęciem mandatu posła RP
12. Anna Huk

Prawo i Sprawiedliwość

od 30 listopada 2015 r.

13. Kotula Jacek

Prawo i Sprawiedliwość

od 30 listopada 2015 r.

14. Kołek Iwona Platforma Obywatelska
15. Kruczek Stanisław

Prawo i Sprawiedliwość

Członek Zarządu Województwa od 28 listopada 2014 r.

16. Kubas-Hul Teresa Platforma Obywatelska
17. Kurowska Maria

Prawo i Sprawiedliwość

Wicemarszałek Województwa od 28 listopada 2014 r.

18. Kuźniar Lucjan

Prawo i Sprawiedliwość

Członek Zarządu Województwa od 28 listopada 2014 r.

19 Kuźniar Zbigniew

Prawo i Sprawiedliwość

od 28 grudnia 2015 r.

20. Lada Wiesław Polskie Stronnictwo Ludowe
21. Leniart Ewa

Prawo i Sprawiedliwość

od 30 listopada 2015 r. do 11 grudnia 2015 r. 

22. Lewicki Maciej Platforma Obywatelska
23. Łączak Czesław  Prawo i Sprawiedliwość
24. Magdoń Jacek Prawo i Sprawiedliwość
Miazga Mieczysław

Prawo i Sprawiedliwość 

Mandat wygaszony w dniu 4 listopada 2015 r.w związku z objęciem mandatu posła RP

Miklicz Sławomir

Platforma Obywatelska

od 30 listopada 2015 r.

25. Nepelski Andrzej Polskie Stronnictwo Ludowe
26. Ordyczyński Marek Platforma Obywatelska
27. Ortyl Władysław

Prawo i Sprawiedliwość

Marszałek Województwa Podkarpackiego od 28 listopada 2014 r.

Pióro Tadeusz

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat wygaszony w dniu 3 grudnia 2014 r.

28. Pospolitak Maria Polskie Stronnictwo Ludowe
29. Romaniuk Bogdan

Prawo i Sprawiedliwość

Przewodniczący Sejmiku od 28 listopada 2014 r.

Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego od 30 października 2015 r.

Schmidt-Rodziewicz Anna

Prawo i Sprawiedliwość

Mandat wygaszony w dniu 4 listopada 2015 r. w związku z objęciem mandatu posła RP

30. Sobieraj Dariusz  Polskie Stronnictwo Ludowe
31. Stępień Władysław  Polskie Stronnictwo Ludowe
Śnieżek Kazimierz

Polskie Stronnictwo Ludowe

Mandat wygaszony w dniu 16 stycznia 2015 r.

32. Tarapata Jan Polskie Stronnictwo Ludowe
33. Zając Wojciech Prawo i Sprawiedliwość

Kalendarium

Październik 2017
P W Ś C Pt S N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Transmisje obrad

Retransmisje (28.02.2011 - 31.03.2013)
Retransmisje (31.03.2013 - nadal)

Więcej o regionie

wrota-podkarpackie

Zobacz również


Newsletter

Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych  Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej  Związek Powiatów Polskich  Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej  Euroregion Karpacki  Europejska Współpraca Terytorialna 2007-2013